O nás

Martina založila Pawz v roce 2012 s cílem vytvořit společnost, která bude poskytovat profesionální služby na špičkové úrovni a zárověň k nim přidá velice osobní vztah a lásku ke zvířatům.

U Pawz se staráme o vaše milé chlupáče individuálně. Vždy se jedná o stoprocentní profesionalitu umožněnou maximální péčí, kterou je možno vytvořit jen pokud se vždy staráme pouze o jednoho psa. Pro vaše čtyřnohé kamarády nabízíme bezpečné a spolehlivé procházky, běhání, opatrování ve vaší či naší domácnosti a výcvik. Pokud nemáte na vaše miláčky dost času, nebojte se je svěřit do našich rukou – dostane se jim nejen maximální péče ale i velké dávky lásky a porozumnění.

Naším cílem je navázat s dvou i čtyřnohými klienty dlouhodobé vztahy založené na přízni a porozumnění. Nejsme jen ten, kdo venčí vašeho psa, jsme jeho a vaši kamarádi. Milujeme svou práci a neustále se vzděláváme v oblasti zvířecí psychiky a komunikace, rozumíme neverbální komunikaci a jsme schopni rozpoznat a zabránit agresivnímu jednání a zaručit naprosto bezpečné venčení. V žádném případě nevenčíme psy ve smečkách, netelefonujeme či jinak rozptylujeme pozornost. Váš pes je pro nás jako náš vlastní.

I my jsme vlastníci psů a několikrát jsme museli v minulosti vyhledat služby venčení či opatrování psa ať už v zámoří či v západní Evropě. Vždy nám šlo o to, aby se náš pes cítil jako doma, aby nebyl vystresovaný a vystrašený a aby se mu dostalo stejné péče a lásky na které je zvyklý od nás. Pokud se nám takového pocitu dostalo, odjíždělo se nám snadno, bez obav a smutku. Víme, jak máte svého chlupáče rádi a velice dobře rozumíme i vašim pocitům a obavám. U nás jsou ale zbytečné – vašemu miláčkovi se dostane absolutní péče a navrch i pořádné porce lásky.

Těšíme se na vás a vaše chlupáče!

Pawz tým

O našem týmu

Martina

Když se ostatní děti dívali na MTV, já ladila Animal Cops a Dog Whisperer. Dětský sen o tom stát se SPCA vyšetřovatelem se brzy rozplynul a já se vydala na novinářskou kariéru. Po přesídlení z Holandska do USA a Kanady jsem se ale k čtyřnohým mazlíčkům vrátila.

Pracovala jsem v psích útulcích v New Yorku a v Montrealu byla spolumajitelkou společnosti zabývající se venčením psů. Po návratu do Prahy bylo vše jasné – a tak vznikly PAWZ.

Vyrůstala jsem se psy a proto dobře vím, jak je pro každého majitele těžké svěřit svého milovaného psa do cizí péče. Proto jsou tu PAWZ, aby se ve chvílích odloučení cítili dobře dvounozí i čtyřnozí. V oblasti zvířecí psychiky a komunikace se neustále sebevzdělávám a držím certifikát Certified Professional Pet Sitter od organizace Pet Sitters International.

Stefanie

Před tím, než jsem se přestěhovala do Prahy a přidala se k Pawz jsem pracovala jako venčitelka psů v Torontu. Pracovala jsem s mnoha psy nejrůznějších plemen od čivavy až po novofoundlandy či vlkodavy.

Moje láska, soucit a schopnosti vedení psů vám zajistí, že s vaším psem bude zacházeno profesionálně a že se mu dostane spousty objetí a polibků.

Mirka

Od malička jsem měla ke zvířátkům blízko a proto jsem se rozhodla dozvědět se o nich něco víc. Vystudovala jsem Střední odbornou školu veterinární v Hradci Králové a poté nastoupila na Českou zemědělskou univerzitu v Praze, obor Kynologie, kterou studuji.
Se zvířaty pracuji celý svůj život, od asistencí ve veterinárních ordinacích, přes výpomoc v psím útulku, práci v soukromém výcvikovém centru, až po dogsitting v Londýně.

Sama mám doma dva psíky, kterým se snažím dávat to nejlepší co umím a stejně tak se budu snažit postarat i o vašeho čtyřnohé miláčky.

Chloe

Nadšení pro psy jsem měla již od dětství, kdy jsem v Londýně vyrůstala mezi boxery a vlčáky. Konečně letos mám i svého vlastního psa, francouzkého buldočka. Pracovala jsem v Londýně v psím salonu a práce se psy mi přináší více uspokojení než jakákoli jiná.

Ráda se starám o psy a dávám jim lásku a pozornost jako svému vlastnímu. Jsem velmi šťastná, že mohu s Pawz pokračovat v práci která mne baví a navíc ve městě, které miluji.

Riddhi

Vyrostla jsem v New Dehli a pak se přestěhovala do Prahy studoval mezinárodní vztahy. Od té doby, co jsem se přestěhovala do Prahy, lidé se mne často ptají ,,Nechybí ti tvoje rodina?,, A já vždy odpovím ,,Ano, chybí mi můj pes.,,

Vím moc dobře, jaké to je být psím rodičem a nebýt s ním celý čas. Mám s péčí o psy mnoholeté zkušenosti a můžete mi věřit, že se o toho vašeho s radostí postarám stejně jako by byl můj vlastní.

Marta

Přestěhovala jsem se z Polska do Prahy abych zde pracovala jako fyzioterapeutka, tím jsem ale ztratila kontakt se zvířaty, které mi velmi chybějí. Vyrostla jsem mezi třemi krásnými psy – německým ovčákem, bíglem a pekingským psem, mám tedy s péčí o psy mnoho zkušeností.

Psi mi v Praze scházeli a tak jsem se začal poohlížet o nějaké možnosti, jak je vrátit do svého života a tak jsem objevilaPawz. S Pawz si mohu opět užívat čas se psy a objevovat krásy Prahy splolečně se čtyřnohými kamarády, o které se moc rád starám

Julianne

Měla jsem stěstí , že jsem vyrůstala v domácnosti milovníků zvířat. Já i mí sourozenci jsme byli rozmazlováni spolu se psy, kočkami i ptáky. Jako batole jsem si hrála a plavala s retrívrem svého bratra a v osmi jsem dostala vlastního kokršpaněla. Na koleji na střední se mnou bydlelo kotě, které jsem zachránila.

Když jsem se jako au-pair před rokem přestěhoval do Prahy, měla jsem opět štestí, že rodina měla starého knírače, o kterého jsem se starala, když odjeli na dovolenou. Když jsem se rozhodla žít v Praze na trvalo, začali mi psy moc chybět. Práce pro Pawz mi dala opět možnost se starat o všemožné chlupáče a dělat z nich nové přátele.

Lenka

Celé své mládí jsem prožila s německými ovčáky, které vlastnil můj otec. K největšímu poznaní a sblížení se psy ale došlo když jsme si po přestěhováni do Holandska pořídíli malého bíglíka Maxe. Navštěvovala jsem s nim psí školku, kde se učil socializaci a zakladnímu výcviku.

Později jsme se stala členem beagle klubu.Zde jsem se seznamila s metodami jak pracovat s timto plemenem. Když minulý rok Maxik zemřel ve věku 16 let, uvědomila jsem si, že chci pracovat se psy a předávat jim lasku a tak též pohodu v době kdy jsou odloučeni od svých pánů. Toto přání se mi splnilo když jsem se stala součástí Pawz týmu.

Ondra

Vystudoval jsem IT a rok seděl za pc v kanceláři. Odjakživa jsem ale miloval pohyb a čerstvý vzduch a každý další den mě ubíjel víc a víc.

Vždy jsem okolo sebe, ať už v rodině nebo mezi kamarády, měl hodně psích mazlíčků a odjakživa mě bavilo zajímat se, starat se o ně a trávit s nimi čas. Se psy, které hlídám pravidelně mám velmi blízký vztah a jsou vždy rádi, že mě znovu vidí a těší se na další procházku, což je pro mne to nejdůležitější.

Markéta

Asi jako každé dítě jsem snila o pejskovi, ale nemohla jsem ho mít. Až před dvěma lety jsem si sen splnila a pořídila si australského ovčáka.

Věnujeme se různým psím sportům, moje zahrada se proměnila v agility hřiště a kdybych nebydlela na okraji Prahy, tak už mi tu běhají i ovečky.

Každý den mě můj pejsek učí novým věcem a díky Pawz je mohu využít a zlepšovat a každou vycházku si užít naplno tak, aby naši mazlíčci byli co nejšťastnější.

Gabriela

Jsem energetická, sportovně založená holka, co miluje přírodu, zvířátka, pohodu a klid. Když se to spojí, jsem nejspokojenější. Od malinka vyrůstám s pejskama, hlavně s ovčákama.

Můj zájem o ně vyvrcholil, když jsem se ujmula své fenky Argyly (rotvík/ovčák). Nepřestanou mě udivovat, každý den vymýšlíme, co nového podnikneme. Být s pejskama celý den venku je pro mě neskutečný dar!

TRENÉŘI

Líza

Již od dětství jsem měla velice blízko ke všem zvířatům, ale mým velkým snem bylo mít vlastního psa. Tento sen se mi splnil v 11 letech, a do mého života vstoupila fenka whippeta Warinka. Warinka odstartovala můj život se psy a postupně jsem se začala trénování a výcviků psů věnovat hlouběji.
Vystudovala jsem bakalářský obor Speciální chovy zvířat a inženýrský obor Zájmové chovy zvířat na České zemědělské univerzitě v Praze. V roce 2012 jsem úspěšně absolvovala školení instruktorů agility pod klubem agility ČR. Účastnila jsem se seminářů zahraničních trenérů psů Gerard O´Shea, Gabi Harris, Jane Killion a neustále se ve výcviku psů vzdělávám. Věnuji se trénování a závodění v psích sportech agility, flyball, obedience, dogfrisbee, dogdancing a také výcviku a výchově pejsků v rodinném životě a ve městě.
Vlastním smečku Jack Russell terrierků , australského ovčáka a australského honáckého psa. Při tréninku přistupuji ke každému pejskovi individuálně a snažím se najít nejlepší řešení a cestu k úspěchu.

Ivana

Pocházím Bystřice pod Hostýnem, ale nyní žiji v Praze. Trénování se věnuji 7 let, ale o psy se zajímám mnohem déle. Trénuji pouze na základě pozitivního posilování a metodikou výcviku zvanou Shaping. Mojí největší učitelkou je moje fenka jménem Afya, kříženka, kterou jsem si vzala jako 3 měsíční štěněz útulku. Chvíli jsme spolu správnou cestu hledaly, ale v nynější době mám naprosto spolehlivou psí parťačku, která nemá téměřžádné problémy. S Afy jsem dříve všechen čas věnovala agility, můj sen bylo Mistrovství Evropy a IMCA, ale bohužel nám naše plány nám zkřížily Afynčiny zdravotní komplikace. Skončily jsme kategorií MA2. V nynější době se věnujeme canisterapii, především u seniorů. Také nás začala velmi bavit obedience, ve které se aktivně účastníme pořádaných závodů. Triky a psí kusy jsou samozřejmě na denním pořádku pro naši společnou zábavu. Výcviku psů se věnuji i ve svém profesním životě. Mám zkušenosti s problémovým chováním psů, ale poradí i s každodenními starostmi jako je tahání na vodítku, nebo štěkání na ostatní pejsky. Možné je i učení triků pro zábavu a prohloubení vztahu mezi majitelem a jeho čtyřnohým kamarádem.

Vaše názory, naše zodpovědnost…