O nás

Skupina přátel založila Pawz v roce 2012 s cílem vytvořit společnost, která bude poskytovat profesionální služby na špičkové úrovni a zároveň k nim přidá velice osobní vztah a lásku ke zvířatům.

U Pawz se staráme o vaše milé chlupáče individuálně. Vždy se jedná o stoprocentní profesionalitu umožněnou maximální péčí, kterou je možno vytvořit jen pokud se vždy staráme pouze o jednoho psa. Pro vaše čtyřnohé kamarády nabízíme bezpečné a spolehlivé procházky, běhání, opatrování ve vaší či naší domácnosti a výcvik. Pokud nemáte na vaše miláčky dost času, nebojte se je svěřit do našich rukou – dostane se jim nejen maximální péče ale i velké dávky lásky a porozumění.

Naším cílem je navázat s dvou i čtyřnohými klienty dlouhodobé vztahy založené na přízni a porozumnění. Nejsme jen ten, kdo venčí vašeho psa, jsme jeho a vaši kamarádi. Milujeme svou práci a neustále se vzděláváme v oblasti zvířecí psychiky a komunikace, rozumíme neverbální komunikaci a jsme schopni rozpoznat a zabránit agresivnímu jednání a zaručit naprosto bezpečné venčení. V žádném případě nevenčíme psy ve smečkách, netelefonujeme či jinak rozptylujeme pozornost. Váš pes je pro nás jako náš vlastní.

I my jsme vlastníci psů a několikrát jsme museli v minulosti vyhledat služby venčení či opatrování psa ať už v zámoří či v západní Evropě. Vždy nám šlo o to, aby se náš pes cítil jako doma, aby nebyl vystresovaný a vystrašený a aby se mu dostalo stejné péče a lásky na které je zvyklý od nás. Pokud se nám takového pocitu dostalo, odjíždělo se nám snadno, bez obav a smutku. Víme, jak máte svého chlupáče rádi a velice dobře rozumíme i vašim pocitům a obavám. U nás jsou ale zbytečné – vašemu miláčkovi se dostane absolutní péče a navrch i pořádné porce lásky.

Těšíme se na vás a vaše chlupáče!

Pawz tým

O našem týmu

Mirka

Od malička jsem měla ke zvířátkům blízko a proto jsem se rozhodla dozvědět se o nich něco víc. Vystudovala jsem Střední odbornou školu veterinární v Hradci Králové a poté nastoupila na Českou zemědělskou univerzitu v Praze, obor Kynologie, kterou studuji.
Se zvířaty pracuji celý svůj život, od asistencí ve veterinárních ordinacích, přes výpomoc v psím útulku, práci v soukromém výcvikovém centru, až po dogsitting v Londýně.

Sama mám doma dva psíky, kterým se snažím dávat to nejlepší co umím a stejně tak se budu snažit postarat i o vašeho čtyřnohé miláčky.

Stefanie

Před tím, než jsem se přestěhovala do Prahy a přidala se k Pawz jsem pracovala jako venčitelka psů v Torontu. Pracovala jsem s mnoha psy nejrůznějších plemen od čivavy až po novofoundlandy či vlkodavy.

Moje láska, soucit a schopnosti vedení psů vám zajistí, že s vaším psem bude zacházeno profesionálně a že se mu dostane spousty objetí a polibků.

Laura

Volám sa Laura, bývam v byte na Žižkove so svojimi mačičkami(psíky majú rady) Mohli by ste ma nazvať crazy cat/dog lady, lebo ma vždy uvidíte obklopenú zvieratami. Psy, mačky, zajačiky, kone, atď jednoducho milujem. Som veľmi aktívny človek, preto táto práca je ako stvorená pre mňa a vymeniť sedavé dni v kancelárii za dni plné pohybu so psami, bola jasná životná voľba. O Pawz som sa dozvedela cez moju kamarátku, ktorej som jej brigádu veľmi závidela. Inak rada cestujem a objavujem nové miesta, milujem dobrodružstvá. Takže psíky sa so mnou nikdy nenudia a na tieto dobrodružstvá a výlety do prírody chodia so mnou. Individuálny prístup Pawz mi umožňuje so psíkom nadviazať spojenie a pochopiť jeho osobnosť a potreby, aby sme boli zohratá dvojka (trojka, smečka,..) 

Inak nepohrdnem dobrým jedlom a vínom. A malá zaujímavosť o mne profesionálne som sa venovala jazdeniu na koni a som veľký fanúšik true crime dokumentov.

Karin

Láska k psům pro mě byla automatická už od mala, svého jsem bohužel nemohla mít a tak jsem pravidelně navštěvovala útulky a to dokonce i Německé. Dlouhou dobu jsem pravidelně venčila Rhodéského ridgebacka a vždy byl můj sen ho mít. To vše mi zůstalo. Proto je pro mě práce se psy ta pravá.  Kromě nonstop pozornosti pro vaše psí dítě, dostanete taky spoustu fotografii, protože foťák nepouštím z ruky a miluju zaznamenávat jejich momenty! Ze všeho nejvíce se cítím nejlépe na horách a túrách a právě proto jsou pro mě dlouhé procházky s nimi za odměnu a nabíjí mě energií! Kdo mě zná, tak říká, že mám kolem sebe psí auru a že jsem jako psí máma. 

Vnímavost – trpělivost – moře lásky – to vše je pro mě samozřejmostí v jejich společnosti – born to love dogs!

Tobiáš

My name is Tobiáš, I am 24 years old from  eastern Slovakia now living in Prague. I am studying ecology at ČZU. Since I was little I loved all animals, but my parents never let me have any pets, because we were living in a flat. That’s why I love working for Pawz, because it fulfills my need for contact with my four-legged friends. I love dogs and even more I love cats, so I would be more than happy to take care of your furry-babies. Here in Prague I had a cat rescued from the streets, but sadly she passed the rainbow bridge at 2 years of age due to heart disease she was born with. I am plant-based and trying to do as much as i can to save our nature. My other hobbies would be anything to do with art , like music or taking photos of nature while on walks.

Zuzka

Since I was a little girl had a close bond with dogs. I always wanted to live side by side with a four legged companion. Therefore I was really excited as I heard about Pawz.  Working with dogs is the perfect way for me to be close to these furry creatures.

As a graduate from art school I spend a lot of my time inside drawing, tattooing or sewing so being active outside with pups is a perfect combination for me.

Analicia

I grew up around dogs, from big breeds like Akitas to small ones like Shi-Tzus. I worked as a dog walker in the United Kingdom and when I moved to Prague I was very happy to start working at Pawz.

I believe that all animals deserve compassion, love, care, and respect, and that is what I try to provide to every pet I look after after. Dogs and cats have always held a special place in my heart, and I will always do my very best to provide them with the care they need. Small or big, experiencing difficulties or not, each of these animals is deserving of love.


Patrick

Growing up we always had cats and it wasn’t until later that as a family we got a Spaniel, where along with our adopted cats, I began learning more about their behaviour especially communication and interaction. It’s great to see the differences in personality and the relationship from training and play. It’s interesting seeing the difference in their character, and the various training strategies, and I enjoy learning about what is effective and how we interact with them.  Time spent with dogs is so positive and the walking adds to the whole thing; I’m currently an English teacher with a strong passion towards health and fitness, and love being able to spend time outside like this. I especially enjoy working at PAWZ with a team who are so passionate and incredibly caring.


Katarina

Bude brzy doplněno.


Andrea

Bude brzy doplněno.

TRENÉŘI

Líza

Již od dětství jsem měla velice blízko ke všem zvířatům, ale mým velkým snem bylo mít vlastního psa. Tento sen se mi splnil v 11 letech, a do mého života vstoupila fenka whippeta Warinka. Warinka odstartovala můj život se psy a postupně jsem se začala trénování a výcviků psů věnovat hlouběji.
Vystudovala jsem bakalářský obor Speciální chovy zvířat a inženýrský obor Zájmové chovy zvířat na České zemědělské univerzitě v Praze. V roce 2012 jsem úspěšně absolvovala školení instruktorů agility pod klubem agility ČR. Účastnila jsem se seminářů zahraničních trenérů psů Gerard O´Shea, Gabi Harris, Jane Killion a neustále se ve výcviku psů vzdělávám. Věnuji se trénování a závodění v psích sportech agility, flyball, obedience, dogfrisbee, dogdancing a také výcviku a výchově pejsků v rodinném životě a ve městě.
Vlastním smečku Jack Russell terrierků , australského ovčáka a australského honáckého psa. Při tréninku přistupuji ke každému pejskovi individuálně a snažím se najít nejlepší řešení a cestu k úspěchu.

Bára

Brzy bude doplněno.

Vaše názory, naše zodpovědnost…