Nabízíme péči šitou na míru!

dog-facing-right

VENČENÍ PSŮ

20ti, 40ti nebo 60ti minutová procházka uzpůsobena potřebám vašeho mazlíčka.

BĚHÁNÍ SE PSY

Chodit na vycházky je hezká věc, většina psů ale chce a potřebuje trochu víc – potřebují se pořádně proběhnout.

HLÍDÁNÍ PSŮ

Hlídání ve vašem rodinném prostředí aby se v době vaší nepřítomnosti cítil uvolněně a vlastně ani nepostřehl, že tu nejste.

NÁVŠTĚVY ŠTĚŇAT

Zajistíme potřebnou péči a v rámci hraní pomůžeme k získávání základních návyků a poslušnosti.

SOUKROMÝ VÝCVIK

Pomůžeme Vám bez ohledu na rasu, věk či problém Vašeho pejska.

U nás je pohoda Vašeho miláčka hlavní prioritou…

U Pawz se staráme o vaše milé chlupáče individuálně. Vždy se jedná o stoprocentní profesionalitu umožněnou maximální péčí, kterou je možno vytvořit jen pokud se vždy staráme pouze o jednoho psa. Pro vaše čtyřnohé kamarády nabízíme bezpečné a spolehlivé procházky, běhání, opatrování ve vaší či naší domácnosti a výcvik. Pokud nemáte na vaše miláčky dost času, nebojte se je svěřit do našich rukou – dostane se jim nejen maximální péče ale i velké dávky lásky a porozumnění.

Naším cílem je navázat s dvou i čtyřnohými klienty dlouhodobé vztahy založené na přízni a porozumnění. Nejsme jen ten, kdo venčí vašeho psa, jsme jeho a vaši kamarádi. Milujeme svou práci a neustále se vzděláváme v oblasti zvířecí psychiky a komunikace, rozumíme neverbální komunikaci a jsme schopni rozpoznat a zabránit agresivnímu jednání a zaručit naprosto bezpečné venčení. V žádném případě nevenčíme psy ve smečkách, netelefonujeme či jinak rozptylujeme pozornost. Váš pes je pro nás jako náš vlastní.

Každý venčitel používá GPS aplikaci, která vygeneruje a zašle přehled o každé vycházce na Váš mobil a e-mail.

Pár z našich spokojených zákazníků

Vaše názory, naše zodpovědnost…